Ons Genoegen Utrecht ziet koplopers uit zicht verdwijnen

De dammers van Ons Genoegen zullen 2025 met een slecht gevoel vaarwel zeggen. In de eerste klasse van de nationale competitie werd met 9-7 verloren van Harderwijk, waardoor drie wedstrijdpunten zijn verspeeld in de laatste twee ontmoetingen. Hilversum staat gedeeld tweede na een grote zege op Lent, maar ADG krijgt in een andere eerste klasse de ene dreun na de andere te verwerken. Zenderstad won ook de vijfde wedstrijd in de tweede klasse.

De zesde speeldag bracht Ons Genoegen weinig geluk. Harderwijk dat twee punten minder had kwam langszij door de Utrechters op een nederlaag te trakteren. Desondanks wonnen Arne van Mourik en Ardjoen Sheoratan hun partij. Hilversum, met daarin spelers van het vroegere DVSB uit Soest/Baarn, rukt op naar boven zoals voor de start van het seizoen wel werd verwacht. Lent werd opgerold (12-4) dankzij tweepunters van Kyrylo Ivanov, Leo van der Laan, Bert Roest en Jude Kasangaki. In een andere eerste klasse staat ADG voorlaatste. De Amersfoorters werden murw geslagen door Westerhaar 2: 14-2. ADG zal geen prettige herinneringen bewaren aan deze vereniging, in de vorige ronde kregen ze een pak slaag van het derde team.

In de tweede klasse is Zenderstad IJsselstein nog zonder puntverlies. Tegen IJmuiden gingen alle remmen los (14-2) en pakten Bert Habets, Ed Kok, Jacco Scheper, Karl van der Horst, Arie Koster en Piet Schep de volle buit. Bunschoten is in een andere tweede klasse middenmoter.

Vorige
Vorige

Handbalsters verliezen troostfinale WK en blijven met lege handen

Volgende
Volgende

Hoofdcoach Tim Oudenaller vertrekt bij Kampong